Майстер-клас

Майстер-клас "Стратегія твого життя"

13 квітня о 18:00 у ТРЦ Gulliver на 4 поверсі відбудеться авторський майстер-клас експерта з жіночого розвитку Світлани Керимової «Стратегія твого життя». Вхід на подію безоплатний за умови попередньої реєстрації

Спікер розповість, як віднайти власну стратегію життя та впевнено йти до неї, зрозуміти, чого хочеш насправді та навчитися правильно мріяти. На майстер-класі навчимося прописувати ефективний план дій та, звичайно, налаштуємося на його реалізацію. 

«У 2022 році, вперше на нашому досвіді, головним запитом були не стосунки, а саме занепокоєність людей у майбутньому. Реальність, в якій ми зараз живемо, є непередбачуваною і з цим треба вміти взаємодіяти. Якщо ви втратили довіру до світу і з побоюванням дивитеся у завтрашній день, цей майстер-клас для вас», – коментує Світлана Керимова. 

Кожен, хто завітає на лекцію, створить власні правила життя ексклюзивно під свої потреби та бажання. Та отримає відповіді на головні питання: чого я насправді хочу, як досягти свої мети та не збитися зі шляху. 

Світлана Керимова – відома експерт з жіночого розвитку, власник освітньої платформи для жінок Woman Insight, засновник однойменної онлайн-спільноти. 

Майстер-клас відбудеться 0 18:00 у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. 

 

День менструальної гігієни День менструальної гігієни Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life День захисту дітей в ТРЦ Gulliver День захисту дітей в ТРЦ Gulliver Більше