Безкоштовні тренування на терасі Gulliver - події | ТРЦ Гулівер

Безкоштовні тренування на терасі Gulliver

Ну що пора починати підготовку до літнього сезону та записатися на тренування?

Звичайно так. І ми в Gulliver обома руками за класні ефективні тренування на свіжому повітрі з неймовірним панорамним видом на Київ. Тож Gulliver підготував для вас дещо цікаве.

Тренування від кращих тренерів елітного клубу «SKY FITNESS», що відбудуться на терасі 10 поверху ТРЦ Gulliver. 

Wellness заняття передбачають комплексний підхід до здоров'я, впродовж всього часу приділяється особлива увага пропрацюванню всіх основних м'язових груп, координації та рівновазі. Це тренування допоможе розвинути витривалість і поліпшити гнучкість, а насамкінець вас чекає розтяжка та розслаблення затиснутих м'язів.

Ви отримаєте цікаву інформацію про роботу тіла, знання, які будуть корисні в повсякденному житті не лише вам, але і вашим близьким і, звичайно, заберете з собою хороші самопочуття та настрій.

Загальна тривалість складає 50 хвилин з 19:00 до 20:00.

Заняття безкоштовні, тож кількість місць обмежена. поспішіть записатися тут.

Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! Космічний мурал на висоті пташиного польоту Космічний мурал на висоті пташиного польоту Більше