На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту - події | ТРЦ Гулівер

На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту

09 червня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилися три яскраві зірки спорту. Перша «запалала» на честь Олега Лисогора – українського пловця, багаторазового чемпіона світу та Європи на довгій і короткій воді в плаванні брасом, учасника трьох літніх Олімпіад (2000, 2004 і 2008). Друга – на честь української біатлоністк и , заслуженого майстра спорту України , чемпіонки зимових Олімпійських ігор 2014 , дворазової срібної і триразової бронзової призерки чемпіонатів світу в естафеті, багаторазової переможниці та призерки етапів кубка світу з біатлону, п'ятиразової чемпіонки Європи, призерки Кубку Європи з біатлону – Юлії Джими та третя для Віктора Дорошенка – чемпіона Європи та

Інтерконтинентального чемпіону світу, чемпіона Української РСР і Радянського Союзу 1991 року, віце-президента Федерації кікбоксингу України ISKA.

Зірки спорту з’явилися завдяки кільком етапам. Перший - рекомендації експертної комісії, серед складу якої представники Gulliver, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, НОК.

Другий – наявність саме у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіа просторі і в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок.

Отримавши зірку на «Площі зірок» український спортсмен Олег Лисогор відзначив: «Україна велика країна і ми, українці, багаті на таланти у всіх сферах. Наші досягнення, не лише в спорті, відомі всьому світу. І якщо на вулиці, в кафе або в метро мене впізнають, молодь на мене, на мої досягнення рівняється - це не просто приємно чути, я розумію, що я багато чого зробив у цьому житті і на мені велика відповідальність. Адже в спорті, як і в житті повинні бути цілі. Це відправні точки для подальшого руху вперед. Спорт саме цього мене навчив. І я хочу, щоб моя зірка надихала багатьох».

Тетяна Атаджанова, PR Директор ТРЦ Gulliver, як представник головного ініціатора соціального проекту «Площа зірок» відзначила: «Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі.

Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху».

09 червня 2021 року закладено 63, 64 та 65 зірку на «Площі зірок» і це 36,37 та 38 зірки на частині «Спорт».

Довідка: «Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні.

«Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою.

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше