Космічний мурал на висоті пташиного польоту  - події | ТРЦ Гулівер

Космічний мурал на висоті пташиного польоту

У центрі подій та у центрі урбаністичного життя, такий яскравий та технологічний, що, мабуть, видно із самого космосу! Шалене сяйво від медіа фасаду просто заворожує, величезні екрани площею з понад 4 тис. кв. м, які додають місту невпинного ритму та настрою…що наступне запитаєте ви?

А як вам футуристичний мурал на висоті пташиного польоту

Цей артоб'єкт символізує невпинний потік часу, розвиток технології та діджитальне майбутнє, котре на нас чекає. І місце його знаходження не випадкове, адже у самому серці столиці, де пульсує життя, на космічній висоті Гуліверу, у нас просто не залишилось вибору, як відкрити символ натхнення та сили.

Де кожен зможе не просто отримати естетичне задоволення та емоції, а ще й відкрити свій власний космос в центрі себе.

Мурал виконаний відомими київським муралістом Віталієм Gide1, а малюнок був натхненний самим Gulliver, як пам’ятка, що космос ближче ніж здається!

Хочемо також подякувати нашим партнерам, які долучилися до відкриття шедевру: ресторан Mercato Italiano, Бренд Martini , DJ NANA, укрінський бренд одягу ISED та Інтересний Киів.

І вже дуже скоро ми обіцяємо здивувати вас ще більше! 

Ходять чутки, що космічний корабель приземлиться з даху Гуліверу прямо біля входу в ТРЦ. Чекаєте?

 

Відкриття зірок українським спортсменам: Олені Юрковській, Максиму Крипаку, Віктору Смирнову Відкриття зірок українським спортсменам: Олені Юрковській, Максиму Крипаку, Віктору Смирнову Завітай на страшенно гуліверні розваги в ТРЦ Gulliver Завітай на страшенно гуліверні розваги в ТРЦ Gulliver Легендарна сімейка Адамсів повертається в Gulliver! Легендарна сімейка Адамсів повертається в Gulliver! Більше