Лекція

Лекція "Як відновлювати сили сьогодні"

12 травня о 18:30 у ТРЦ Gulliver відбудеться лекція «Як відновлювати сили сьогодні та чому це важливо» від психолога, гештальт-терапевта Іллі Полудьонного.  

Вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації. Лекція відбудеться на 4-му поверсі ТРЦ у просторі лекторію. 

В рамках практичної лекції психолог розповість про фази травматичного досвіду, такі розповсюджені явища як вигорання та виснаження, особливо враховуючи складні емоційні умови, в яких опинився кожен українець, та про пошуки практичних рішень, які допоможуть відновити сили. 

Ілля Полудьонний – психолог, гештальт-терапевт, співзасновник сервісу онлайн-психотерапії TreatField.com, співавтор популярного українського подкасту про психологію «Простими словами». 

Майстер-клас відбудеться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. 

Бронювати місце
Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше