День народження Gulliver відсвяткує світловим шоу світового рівня - події | ТРЦ Гулівер

День народження Gulliver відсвяткує світловим шоу світового рівня

17 жовтня одна з найвищих будівель столиці – багатофункціональний комплекс Gulliver - відсвяткує свій 7-й День народження.

Цього дня, дотримуючись усіх заходів безпеки, о 17.00 у комплексі відбудеться розіграш автомобілю Subaru Forester в premium-комплектації. Також Gulliver подарує хітові iPhone 11 Pro Max дев’ятьом щасливчикам.

Але найголовнішим подарунком для усіх містян стане видовищний онлайн концерт-перформанс, який пройде на найвищому даху країни за участі таких виконавців як: TVORCHI, Анна Трінчер, KAZKA та TAYANNA. Концерт буде транслюватись на найбільших екранах країни, які розміщені на фасадній частині комплексу Gulliver. А за допомогою якісного звуку можна відчути масштаб свята, та побачити унікальні кадри Києва з висоти 160 метрів.

Потрапити на це унікальне свято можна, взявши участь у розіграші квитків у соціальних мережах Gulliver у Facebook та Instagram.

Завершить концерт найвище світлове шоу України. О 20.00 дах комплексу Gulliver перетвориться на артоб'єкт, де 200 приладів динамічного світла створюватимуть протягом 15 хвилин ексклюзивне шоу. За ідеєю шоу, сотні світових променів збільшать висоту Gulliver до небес. Це перший перформанс, в якому будуть взаємодіяти архітектурна форма Gulliver, потужне світло та музика резидента кращої танцювальної радіостанції Kiss FM — Dj Sanny. Світлове шоу розгорнеться на 360 градусів, що дасть можливість побачити його з обох берегів Києва, а також у прямій трансляції на екранах Gulliver, Facebook та YouTube. Розробкою світлового шоу займається компанія Alight — команда, що 15 років створює яскраві світлові шоу світового масштабу.

Не пропусти свій шанс стати частиною цього свята, та побачити унікальне шоу на честь Дня народження Gulliver на висоті пташиного польоту.

Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже! Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже! Вигравай ЕЛЕКТРОСАМОКАТ та інші призи від Gulliver Bowling Вигравай ЕЛЕКТРОСАМОКАТ та інші призи від Gulliver Bowling Справжнє зіркове свято у Gulliver! Справжнє зіркове свято у Gulliver! Більше