ATLAS ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕМОГИ - події | ТРЦ Гулівер

ATLAS ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕМОГИ

Готові зустрітися? Ми дещо підготували для вас!

-Коли?
-15-го липня
-Де?
-Спортивна площа, 1-А, ТРЦ Gulliver

Це буде перший офлайн-івент Atlas з 2021 року! Ми дуже хочемо знову побачити ваші очі та відчути стукіт ваших сердець.

Тож як ми проведемо наш найкращий вихідний?

- протягом дня у ТРЦ Gulliver діятимуть знижки до 70%. Купуючи на суму від 1500 грн ви зможете виграти приз. Один з призів - iPhone 14 від Eldorado.ua. Також на вас чекає багато цінних призів. 

- з 15:00 до 22:00 працюватиме фан-зона на Спортивній площі: з баром, фудкортами, стендап-сценою та лаунж-зоною (вхід вільний).

- о 19:00 відбудеться open air показ фільму «Найкращі вихідні» на найбільшому фасадному екрані Європи (вхід вільний).

Але це ще не все! О 20:30 на терасі ТРЦ Gulliver наживо виступлять українські артисти, яких ти точно бачив на наших сценах (вхід буде обмежений і доступний лише для тих, хто придбає благодійний одноденний квиток на переможний Atlas).

Кількість таких квитків обмежена, а 100% їхньої вартості, включно із сервісним збором, ми передамо до благодійного фонду «Твоя опора». Придбати квиток можна тут

Адже чи не найголовніша місія нашої зустрічі — зібрати 2 мільйони гривень для наближення перемоги України.

Залишайтесь з нами та дізнавайтесь ще більше деталей нашого найкращого вихідного! 

У разі оголошення повітряної тривоги, всі відвідувачі зможуть пройти у безпечне місце — укриття в підземному паркінгу ТРЦ Gulliver чи на станцію метро «Палац спорту». Після відбою тривоги, всі активності продовжаться.

KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Більше