Тиждень турботи: -50% на інтенсивний догляд за обличчям! - новини від ТРЦ Гулівер

Тиждень турботи: -50% на інтенсивний догляд за обличчям!

Тонери, сироватки, есенції та емульсії за півціни при покупці крему для обличчя з 11.06.2020 по 17.06.2020!

Готові забезпечити свою шкіру ефективним доглядом? Магазин ISEI пропонує привабливу знижка -50% на:

  1. Тонери – косметичні засоби, основна дія яких спрямована на миттєве і глибоке зволоження шкіри відразу після її очищення.
  2. Сироватки, есенції та емульсії – засоби-підсилювачі з високою концентрацією активних інгредієнтів, дія яких спрямована на вирішення різних завдань – антивіковий догляд, себорегуляція, звуження пор, відбілювання тощо.
  3. Креми для обличчя – формули, покликані живити, відновлювати, зволожувати, зміцнювати і захищати дерму протягом усього дня. Вибирай б'юті-продукти для свого типу шкіри і не забувай про системний догляд!

Детальні умови акції З 11.06.2020 по 17.06.2020 в мережі ISEI буде діяти знижка -50% на обрані товари з категорій «тонери для обличчя», «сироватки для обличчя», «емульсії для обличчя», «есенції для обличчя» за умови покупки крему для обличчя одним чеком.

Увага: умови проведення акції в роздрібній мережі та інтернет-магазині isei.ua відрізняються.

Подробиці акції та детальний перелік товарів, що беруть участь в акції, уточнюйте у продавців-консультантів магазину або знайомтеся на сайті ISEI.

На всі додаткові питання відповідають оператори гарячої лінії за телефоном 0800-330-140.

Знижка 30% до дня батька у BROCARD Знижка 30% до дня батька у BROCARD 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Більше