Тиждень турботи: -50% на інтенсивний догляд за обличчям! - новини від ТРЦ Гулівер

Тиждень турботи: -50% на інтенсивний догляд за обличчям!

Тонери, сироватки, есенції та емульсії за півціни при покупці крему для обличчя з 11.06.2020 по 17.06.2020!

Готові забезпечити свою шкіру ефективним доглядом? Магазин ISEI пропонує привабливу знижка -50% на:

  1. Тонери – косметичні засоби, основна дія яких спрямована на миттєве і глибоке зволоження шкіри відразу після її очищення.
  2. Сироватки, есенції та емульсії – засоби-підсилювачі з високою концентрацією активних інгредієнтів, дія яких спрямована на вирішення різних завдань – антивіковий догляд, себорегуляція, звуження пор, відбілювання тощо.
  3. Креми для обличчя – формули, покликані живити, відновлювати, зволожувати, зміцнювати і захищати дерму протягом усього дня. Вибирай б'юті-продукти для свого типу шкіри і не забувай про системний догляд!

Детальні умови акції З 11.06.2020 по 17.06.2020 в мережі ISEI буде діяти знижка -50% на обрані товари з категорій «тонери для обличчя», «сироватки для обличчя», «емульсії для обличчя», «есенції для обличчя» за умови покупки крему для обличчя одним чеком.

Увага: умови проведення акції в роздрібній мережі та інтернет-магазині isei.ua відрізняються.

Подробиці акції та детальний перелік товарів, що беруть участь в акції, уточнюйте у продавців-консультантів магазину або знайомтеся на сайті ISEI.

На всі додаткові питання відповідають оператори гарячої лінії за телефоном 0800-330-140.

До Дня народження ТРЦ Gulliver дарує десять смартфонів iPhone 14 та прикраси від TOUS До Дня народження ТРЦ Gulliver дарує десять смартфонів iPhone 14 та прикраси від TOUS Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Більше