«Чорна п’ятниця» в JYSK: максі-шопінг на чотири дні - новини від ТРЦ Гулівер

«Чорна п’ятниця» в JYSK: максі-шопінг на чотири дні

У магазинах датської мережі JYSK пройде акція «Чорна П’ятниця», яка цього року триватиме чотири дні – 24, 25, 26 і 27 листопада, зі знижками до 65%.
У магазинах датської мережі JYSK пройде акція «Чорна П’ятниця», яка цього року триватиме чотири дні – 24, 25, 26 і 27 листопада, зі знижками до 65%. У 32 магазинах JYSK, що працюють на українському ринку, в дні акції буде знижено ціни до 65% на 1 000 позицій з асортименту JYSK: меблі, матраци, подушки, комплекти постільної білизни, рушники, пледи, побутові та декоративні предмети інтер'єру. Так, акційна ціна на рушники розміром 50х90 становитиме 45 грн, а стильну і комфортну двомісну софу GEDSER можна буде придбати з 50% знижкою.Вперше компанія провела чорноп’ятничний обвал цін в 2013 році, і з того часу повторює його щороку, додаючи нові бонуси для шанувальників скандинавського декору. Цього року п'ятничний дисконт розпочнеться вже в четвер, 24 листопада, і триватиме чотири дні поспіль – до 27 листопада включно. Для тих покупців, які не встигнуть скористатися знижками протягом чорноп’ятничного вікенду, JYSK вперше проведе акцію «Кіберпонеділок». З понеділка до середи, 28-30 листопада, діятиме 20% знижка на товар, який представлений лише в інтернет-магазині www.JYSK.ua. Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Компанія JYSK в Україні цього року очікує рекордних оборотів на «Чорну П'ятницю». З досвіду минулорічних акцій в усіх магазинах обсяг продажів цього дня зріс у більш ніж 5 разів відносно середнього денного об’єму продажів. «Чорна П'ятниця» – найрентабельніша акція у торговельній мережі».Довідка про компанію JYSK: JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK являє собою велику міжнародну групу, яка налічує понад 2 400 магазинів в 44 країнах світу, переважно в Європі. Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, приладдя для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року. Сьогодні в Україні працює 32 магазини JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Білій Церкві (Київська область), Полтаві.
Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. SALE Back to Megapolis -45% SALE Back to Megapolis -45% Більше