«Чорна п’ятниця» в JYSK: максі-шопінг на чотири дні - новини від ТРЦ Гулівер

«Чорна п’ятниця» в JYSK: максі-шопінг на чотири дні

У магазинах датської мережі JYSK пройде акція «Чорна П’ятниця», яка цього року триватиме чотири дні – 24, 25, 26 і 27 листопада, зі знижками до 65%.
У магазинах датської мережі JYSK пройде акція «Чорна П’ятниця», яка цього року триватиме чотири дні – 24, 25, 26 і 27 листопада, зі знижками до 65%. У 32 магазинах JYSK, що працюють на українському ринку, в дні акції буде знижено ціни до 65% на 1 000 позицій з асортименту JYSK: меблі, матраци, подушки, комплекти постільної білизни, рушники, пледи, побутові та декоративні предмети інтер'єру. Так, акційна ціна на рушники розміром 50х90 становитиме 45 грн, а стильну і комфортну двомісну софу GEDSER можна буде придбати з 50% знижкою.Вперше компанія провела чорноп’ятничний обвал цін в 2013 році, і з того часу повторює його щороку, додаючи нові бонуси для шанувальників скандинавського декору. Цього року п'ятничний дисконт розпочнеться вже в четвер, 24 листопада, і триватиме чотири дні поспіль – до 27 листопада включно. Для тих покупців, які не встигнуть скористатися знижками протягом чорноп’ятничного вікенду, JYSK вперше проведе акцію «Кіберпонеділок». З понеділка до середи, 28-30 листопада, діятиме 20% знижка на товар, який представлений лише в інтернет-магазині www.JYSK.ua. Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Компанія JYSK в Україні цього року очікує рекордних оборотів на «Чорну П'ятницю». З досвіду минулорічних акцій в усіх магазинах обсяг продажів цього дня зріс у більш ніж 5 разів відносно середнього денного об’єму продажів. «Чорна П'ятниця» – найрентабельніша акція у торговельній мережі».Довідка про компанію JYSK: JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK являє собою велику міжнародну групу, яка налічує понад 2 400 магазинів в 44 країнах світу, переважно в Європі. Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, приладдя для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року. Сьогодні в Україні працює 32 магазини JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Білій Церкві (Київська область), Полтаві.
ЛІТНІЙ SALE В BUTLERS ЛІТНІЙ SALE В BUTLERS Онови свій класичний гардероб з ARBER Онови свій класичний гардероб з ARBER Запрошуємо на День народження бутика LOVE YOU Запрошуємо на День народження бутика LOVE YOU Більше