10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. - новини від ТРЦ Гулівер

10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024.

Зробіть це літо незабутнім для своєї дитини, подарувавши їй можливість самостійно опікуватись власним багажем. А щоб це стало можливим, тримайте топові пропозиції:

  • Дитячі валізи Dream Rider та Dream2Go у вигляді улюблених героїв, створені в колаборації з Disney, дозволяють не лише транспортувати речі, а й можуть стати засобом для катання для малюка.
  • М’яка компактна SummerFunk – гарний вибір для підлітка, який їде відпочивати до літнього табору самостійно і понад усе цінує функціональність.
  • Яскрава з оригінальним дизайном StarVibе підкреслить індивідуальність й за рахунок функції розширення простору ідеально пасуватиме дівчатам.
  • А надлегка Airconic – саме те що треба, якщо передбачається активний відпочинок, й між вагою валізи і потрібними речами ви обираєте друге.

Пропозиція діє з 7.06 по 16.06 в магазинах мережі та онлайн і поширюється на зазначені колекції.

Знижка 30% до дня батька у BROCARD Знижка 30% до дня батька у BROCARD Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Отримайте кешбек 20% з першої покупки на бонусний рахунок. Отримайте кешбек 20% з першої покупки на бонусний рахунок. Більше