Міжнародний день щастя 2016 з Angry Birds - новини від ТРЦ Гулівер

Міжнародний день щастя 2016 з Angry Birds

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати захід "Щаслива планета з Angry Birds", присвячений святкуванню Міжнародного дня щастяНеділя, 20 березня о 14:00 в ТРЦ Gulliver (1 поверх)В програмі:- привітання з Днем щастя від офіційних осіб, WWF та оргкомітету Дня Щастя в Україні- розважальна програма з героями Angry Birds, подарунки- створення велетенської листівки-щасливки 2012 року ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя (International Day of Happiness) з метою підтримати ідею, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати захід "Щаслива планета з Angry Birds", присвячений святкуванню Міжнародного дня щастя

Неділя, 20 березня о 14:00 в ТРЦ Gulliver (1 поверх)

В програмі:

- привітання з Днем щастя від офіційних осіб, WWF та оргкомітету Дня Щастя в Україні

- розважальна програма з героями Angry Birds, подарунки

- створення велетенської листівки-щасливки

 

2012 року ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя (International Day of Happiness) з метою підтримати ідею, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети. Вже четвертий рік поспіль уся планета долучається до святкування Дня щастя різноманітними акціями, флешмобами, конференціями, воркшопами.

На думку засновників Дня, свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства, вони закликають усі країни направити зусилля на поліпшення добробуту кожної людини, звертають увагу на важливість екологічності спілкування, орієнтирів щастя як критеріїв ефективності будь-якої діяльності, на важливість доброї комунікації між людьми.

Датою святкування обрано 20 березня – День весняного сонцестояння, коли день дорiвнює ночi та сонце світить однакову кількість часу практично на всій території земної кулi. Цей день символізує рiвне право на щастя кожного мешканця Землi.

Цього року до Дня щастя долучилася надпопулярна франшиза Angry Birds

Angry Birds мають на меті надихнути молоду і сімейну аудиторію переходити на «зелену сторону», адже однією з запорук щастя, безумовно, є щаслива і зелена планета, і як наслідок, розумне використання природних ресурсів, котре підвищує загальнодержавний індекс щастя (Happy Planet Index).

В Україні офіційно щасливу ідею втілює Організаційний комітет Дня щстя ООН в Україні (https://dayofhappiness.com.ua), до складу якого входять більше 20 громадських організацій, представники бізнесу, благодійних фондів, навчальних заходів, партнерами Оргкомітету є видавництва, ЗМІ, тренерські та програми особистісного розвитку.

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше