Вже 2 листопада о 13:00 відбудетеся історична подія: відкриття зірки українській тенісистці Еліні Світоліній! - події | ТРЦ Гулівер

Вже 2 листопада о 13:00 відбудетеся історична подія: відкриття зірки українській тенісистці Еліні Світоліній!

На відкритті будуть присутні:

Еліна Світоліна — перша ракетка України, яка встановила велику кількість національних рекордів. Здобула перемогу в 16 одиночних турнірах WTA (Women's Tennis Association), у тому числі WTA Finals 2018. На Олімпійських іграх Токіо-2020 Еліна завоювала для України першу в історії олімпійську медаль з тенісу. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018, 2017), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019), фіналістка WTA Finals 2019.

Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.

У 2019 році Еліна заснувала свій Благодійний Фонд в Україні, основним завданням якого є підтримка юних талантів і розвиток тенісу в Україні.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл..Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

 

Важливо!

Присутність на заході можлива лише за умови наявності Зеленого COVID19-сертифікату. Чинність COVID-сертифікату має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія.

Також чинними вважаються такі документи:

Негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 чи експрес-тест на антиген SARS-CoV-2, проведений не більше як за 72 години до відвідування ТРЦ, або ж сертифікат про одужання від хвороби.

Не забувайте, будь ласка, також про обов’язкові правила: носіть та не знімайте маски, дезінфікуйте руки, дотримуйтесь дистанції. Ми ж гарантуємо дотримання усіх санітарних вимог.

Сподіваємося на ваше розуміння.

Бронювати місце
Тераса Talk зустріч зі МУР Тераса Talk зустріч зі МУР Тераса Talk зустріч зі Schmalgauzen Тераса Talk зустріч зі Schmalgauzen Тераса Talk про TikTok Тераса Talk про TikTok Більше