Вже 2 листопада о 13:00 відбудетеся історична подія: відкриття зірки українській тенісистці Еліні Світоліній! - події | ТРЦ Гулівер

Вже 2 листопада о 13:00 відбудетеся історична подія: відкриття зірки українській тенісистці Еліні Світоліній!

На відкритті будуть присутні:

Еліна Світоліна — перша ракетка України, яка встановила велику кількість національних рекордів. Здобула перемогу в 16 одиночних турнірах WTA (Women's Tennis Association), у тому числі WTA Finals 2018. На Олімпійських іграх Токіо-2020 Еліна завоювала для України першу в історії олімпійську медаль з тенісу. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018, 2017), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019), фіналістка WTA Finals 2019.

Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.

У 2019 році Еліна заснувала свій Благодійний Фонд в Україні, основним завданням якого є підтримка юних талантів і розвиток тенісу в Україні.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл..Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

 

Важливо!

Присутність на заході можлива лише за умови наявності Зеленого COVID19-сертифікату. Чинність COVID-сертифікату має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія.

Також чинними вважаються такі документи:

Негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 чи експрес-тест на антиген SARS-CoV-2, проведений не більше як за 72 години до відвідування ТРЦ, або ж сертифікат про одужання від хвороби.

Не забувайте, будь ласка, також про обов’язкові правила: носіть та не знімайте маски, дезінфікуйте руки, дотримуйтесь дистанції. Ми ж гарантуємо дотримання усіх санітарних вимог.

Сподіваємося на ваше розуміння.

Бронювати місце
Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver "Королі Магії" в ТРЦ Gulliver "Королі Магії" в ТРЦ Gulliver 29.11 - Gulliver - STAND UP - ЩЕРБАН, ЖИТЛОВ, БЕРЕЖКО, ПЕТРОВ 29.11 - Gulliver - STAND UP - ЩЕРБАН, ЖИТЛОВ, БЕРЕЖКО, ПЕТРОВ Більше