УКРАЇНСЬКІ КОРІВКИ - події | ТРЦ Гулівер

УКРАЇНСЬКІ КОРІВКИ

Проект був ініційований компанією “Молоко від Фермера” з метою зробити сучасне мистецтво частиною повсякденного життя, створивши доступний арт-простір. За кожним образом сховано неповторний культурний код митця, його ідея та візуальне бачення.

Протягом трьох місяців художники працювали у творчій лабораторії, згадували дитинство, переосмислювали власний зв'язок з природою та навпаки йшли від зворотного, трансформуючи площину скульптури в об'єкт pop-культури.

Підсумком цієї роботи стала благодійна виставка за підтримки ТРЦ “Гулівер” та фонду “Таблеточки”, що захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні. Протягом 10 днів кияни та гості міста матимуть нагоду роздивитись роботи українських митців, познайомитись з новими іменами, відвідати благодійні екскурсії та відкрити для себе світ, сповнений фантазій та цікавих метафор.

Виставка триватиме з 25 вересня по 5 жовтня та розміщуватиметься на першому, третьому і четвертому поверхах торговельно-розважального центру “Гулівер”. За подіями та інтерактивами слідкуйте у соціальних мережах компанії "Молоко від Фермера", ТРЦ "Гулівер" та фонду "Таблеточки".

Чекаємо на вас на виставці та на ваші світлини та відео у соціальних мережах з #українські_корівки.

Учасники проекту: Соня Морозюк, Ліліт Саркісян, Маша Туманова, Kosko, Ганна Богданова, Олександра Величко, Ганна Богачук, Art Banditka, Катерина Дашивець, Braty.

Партнери проекту: ТРЦ “Гулівер”, благодійний фонд, що захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні “Таблеточки”.

Благодійний стендап Благодійний стендап День менструальної гігієни День менструальної гігієни Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Більше