УКРАЇНСЬКІ КОРІВКИ - події | ТРЦ Гулівер

УКРАЇНСЬКІ КОРІВКИ

“Українські корівки” — це проект-виставка, у якому символ корівки став об'єктом самовираження, свободи, полотном для вивільнення креативної енергії.

Проект був ініційований компанією “Молоко від Фермера” з метою зробити сучасне мистецтво частиною повсякденного життя, створивши доступний арт-простір. За кожним образом сховано неповторний культурний код митця, його ідея та візуальне бачення.

Протягом трьох місяців художники працювали у творчій лабораторії, згадували дитинство, переосмислювали власний зв'язок з природою та навпаки йшли від зворотного, трансформуючи площину скульптури в об'єкт pop-культури.

Підсумком цієї роботи стала благодійна виставка за підтримки ТРЦ “Гулівер” та фонду “Таблеточки”, що захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні. Протягом 10 днів кияни та гості міста матимуть нагоду роздивитись роботи українських митців, познайомитись з новими іменами, відвідати благодійні екскурсії та відкрити для себе світ, сповнений фантазій та цікавих метафор.

Виставка триватиме з 25 вересня по 5 жовтня та розміщуватиметься на першому, третьому і четвертому поверхах торговельно-розважального центру “Гулівер”. За подіями та інтерактивами слідкуйте у соціальних мережах компанії "Молоко від Фермера", ТРЦ "Гулівер" та фонду "Таблеточки".

Чекаємо на вас на виставці та на ваші світлини та відео у соціальних мережах з #українські_корівки.

Учасники проекту: Соня Морозюк, Ліліт Саркісян, Маша Туманова, Kosko, Ганна Богданова, Олександра Величко, Ганна Богачук, Art Banditka, Катерина Дашивець, Braty.

Партнери проекту: ТРЦ “Гулівер”, благодійний фонд, що захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні “Таблеточки”.

Справжнє зіркове свято у Gulliver! Справжнє зіркове свято у Gulliver! Продовжуємо поповнювати нашу Площу Зірок новими визначними іменами Продовжуємо поповнювати нашу Площу Зірок новими визначними іменами Фінал Євро 2020 на найбільших екранах Gulliver! Фінал Євро 2020 на найбільших екранах Gulliver! Більше