В Києві на «Площі зірок» відкриють зірку біатлоністкам – Віті Семеренко та Валентині Семеренко, гімнастці – Стеллі Захаровій! - події | ТРЦ Гулівер

В Києві на «Площі зірок» відкриють зірку біатлоністкам – Віті Семеренко та Валентині Семеренко, гімнастці – Стеллі Захаровій!

09 серпня 2021 року о 13.00 на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’являться три особливі зірки.

Перша на честь Віти Семеренко – української біатлоністки, заслуженого майстра спорту України, члену національної збірної команди України.

Друга – на честь українки, чемпіонки зимових Олімпійських ігор 2014 у Сочі – Валентині Семеренко.

Третя – гімнастці Стеллі Захаровій, чемпіонки в складі збірної СРСР зі спортивної гімнастики.

Віта Семеренко – українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України. Чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор в Сочі, п'ятиразова призерка чемпіонатів світу.

Валентина Семеренко –  українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України з біатлону. Чемпіонка зимових Олімпійських ігор 2014 у Сочі.

Чемпіонка та п'ятиразова призерка чемпіонатів світу з біатлону, переможниця та призерка етапів кубка світу з біатлону

Стелла Захарова –  українська гімнастка, олімпійська чемпіонка в складі збірної СРСР зі спортивної гімнастики.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл..Спортивна, 1а, поблизу ТРЦ Gulliver

Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! Космічний мурал на висоті пташиного польоту Космічний мурал на висоті пташиного польоту Більше