Спальні капсули і рок-сцена. Мережа Creative States відкрила локацію в Gulliver - новини від БЦ Гулівер

Спальні капсули і рок-сцена. Мережа Creative States відкрила локацію в Gulliver

На 29 поверсі БЦ Gulliver в Києві запустився другий бізнес-простір мережі Creative States.

Локація відкрилася на 29 поверсі вежі А в БЦ Gulliver. Площа бізнес-простору становить 1800 квадратних метрів, офіси, hot desks і лаунж-зона вміщують 300 робочих місць. Понад 70% з них вже зайнято — продажі стартували в квітні. Крім цього, в Creative State of Gulliver є скайп- і мітінг-руми («Гавайський», «Малібу», «Гараж», «Санта-Моніка»), кухня з островом для кулінарних шоу і власним шеф-кухарем, спальні капсули з кондиціонуванням , музикою і підсвічуванням, тераса, з якої відкривається вид на Київ, і навіть рок-сцена. Деталі інтер'єру створюють атмосферу творчості, переносячи в Лос-Анджелес 1980-х.

У мітинг-румах встановлені «Розумні» колонки Google. Також в просторі є дві інтерактивні панелі EdPro, одна з яких — з діагоналлю 86 дюймів (перша — в лаунжі Creative State «Сенатор»): між локаціями будуть проводити телемости.

«Дизайн цієї локації виконаний в стилі легендарних рок-клубів: багато світла, фарб, тонів, сміливих рішень і музичного декору. Кольори — всі відтінки синього: від бірюзового до темного Cyprus, від супермодного Ripple до насиченого кольору гавайських коралів. У кухні — хмарочоси на стелі, над барною стійкою — величезна люстра-фюзеляж, на сцені — гітара Gibson Les Paul. Літо, рок, океан, Лос-Анджелес. Creative State of Gulliver — погляд людини з майбутнього, який повернувся в 80-ті, щоб змінити хід подій. Такий собі коктейль Back to the Future і бродвейського мюзиклу Rock of Ages», — підкреслює CEO мережі бізнес-просторів Creative States Ілля Кенігштейн.

Простір побудували за декілька місяців, як і попереднє, яке знаходиться в БЦ «Сенатор» на вул. Московській у Києві. Підрядником при будівництві другої локації виступила компанія Denza Construction.

Зараз всі офіси і hot desks в першому Creative States розпродані. Обидві площадки в сумі нараховують 80 офісів на 700 робочих місць.

Creative States надає офісні рішення і інфраструктуру для малих і середніх компаній, слідуючи філософії креативних бізнес-просторів, де комфортно працювати і спілкуватися. Вартість пакетних рішень — $ 350 в місяць за hot desk (з роумінгом в першу локацію) і $ 480-500 за робоче місце в окремому офісі (на 1-25 чоловік).

Крім того, резидентам пропонують бізнес-сервіси: юридичну підтримку, ведення СПД, HR і рекрутинг, консьєрж-сервіс та закупівлі обладнання.
Комьюніті Creative States зростає і розвивається завдяки постійному нетворкінгу і проведенню івентів для резидентів.

«Ми збираємо енергійних і продуктивних людей, даючи їм можливість не тільки працювати поруч, доповнюючи один одного, але і вчитися, розважатися, розробляти власні проекти і жити. Створювати нові цінності. Ми будуємо і запускаємо “квантові острова”, головне в яких — атмосфера позитивної творчої енергії. Наші резиденти (їх сотні) відчувають це буквально з першого дня», — каже Кенігштейн.

Серед цілей команди — запуск ще як мінімум однієї локації в Києві до кінця 2019 року, а також експансія в Європу. Проект планує вийти за рамки України.

Про Creative States

Creative States - швидкозростаюча мережа бізнес-просторів, що надає офісні рішення для малого та середнього бізнесу. Запуск проекту пройшов навесні 2019 року. Зараз у Creative States дві локації — в БЦ Gulliver і БЦ «Сенатор». Кожну з них побудували за 60 днів. Загальна місткість просторів — 80 офісів на 700 робочих місць.

Виграй безкоштовне паркомісце до кінця року. Акцію продовжено до 31.05! Виграй безкоштовне паркомісце до кінця року. Акцію продовжено до 31.05! 21.02.21 Gulliver вітає переможця! Gulliver вітає переможця! 02.06.21 Відкритий велопаркінг Gulliver Відкритий велопаркінг Gulliver 31.03.21 Більше