Спальні капсули і рок-сцена. Мережа Creative States відкрила локацію в Gulliver - новини від БЦ Гулівер

Спальні капсули і рок-сцена. Мережа Creative States відкрила локацію в Gulliver

На 29 поверсі БЦ Gulliver в Києві запустився другий бізнес-простір мережі Creative States.

Локація відкрилася на 29 поверсі вежі А в БЦ Gulliver. Площа бізнес-простору становить 1800 квадратних метрів, офіси, hot desks і лаунж-зона вміщують 300 робочих місць. Понад 70% з них вже зайнято — продажі стартували в квітні. Крім цього, в Creative State of Gulliver є скайп- і мітінг-руми («Гавайський», «Малібу», «Гараж», «Санта-Моніка»), кухня з островом для кулінарних шоу і власним шеф-кухарем, спальні капсули з кондиціонуванням , музикою і підсвічуванням, тераса, з якої відкривається вид на Київ, і навіть рок-сцена. Деталі інтер'єру створюють атмосферу творчості, переносячи в Лос-Анджелес 1980-х.

У мітинг-румах встановлені «Розумні» колонки Google. Також в просторі є дві інтерактивні панелі EdPro, одна з яких — з діагоналлю 86 дюймів (перша — в лаунжі Creative State «Сенатор»): між локаціями будуть проводити телемости.

«Дизайн цієї локації виконаний в стилі легендарних рок-клубів: багато світла, фарб, тонів, сміливих рішень і музичного декору. Кольори — всі відтінки синього: від бірюзового до темного Cyprus, від супермодного Ripple до насиченого кольору гавайських коралів. У кухні — хмарочоси на стелі, над барною стійкою — величезна люстра-фюзеляж, на сцені — гітара Gibson Les Paul. Літо, рок, океан, Лос-Анджелес. Creative State of Gulliver — погляд людини з майбутнього, який повернувся в 80-ті, щоб змінити хід подій. Такий собі коктейль Back to the Future і бродвейського мюзиклу Rock of Ages», — підкреслює CEO мережі бізнес-просторів Creative States Ілля Кенігштейн.

Простір побудували за декілька місяців, як і попереднє, яке знаходиться в БЦ «Сенатор» на вул. Московській у Києві. Підрядником при будівництві другої локації виступила компанія Denza Construction.

Зараз всі офіси і hot desks в першому Creative States розпродані. Обидві площадки в сумі нараховують 80 офісів на 700 робочих місць.

Creative States надає офісні рішення і інфраструктуру для малих і середніх компаній, слідуючи філософії креативних бізнес-просторів, де комфортно працювати і спілкуватися. Вартість пакетних рішень — $ 350 в місяць за hot desk (з роумінгом в першу локацію) і $ 480-500 за робоче місце в окремому офісі (на 1-25 чоловік).

Крім того, резидентам пропонують бізнес-сервіси: юридичну підтримку, ведення СПД, HR і рекрутинг, консьєрж-сервіс та закупівлі обладнання.
Комьюніті Creative States зростає і розвивається завдяки постійному нетворкінгу і проведенню івентів для резидентів.

«Ми збираємо енергійних і продуктивних людей, даючи їм можливість не тільки працювати поруч, доповнюючи один одного, але і вчитися, розважатися, розробляти власні проекти і жити. Створювати нові цінності. Ми будуємо і запускаємо “квантові острова”, головне в яких — атмосфера позитивної творчої енергії. Наші резиденти (їх сотні) відчувають це буквально з першого дня», — каже Кенігштейн.

Серед цілей команди — запуск ще як мінімум однієї локації в Києві до кінця 2019 року, а також експансія в Європу. Проект планує вийти за рамки України.

Про Creative States

Creative States - швидкозростаюча мережа бізнес-просторів, що надає офісні рішення для малого та середнього бізнесу. Запуск проекту пройшов навесні 2019 року. Зараз у Creative States дві локації — в БЦ Gulliver і БЦ «Сенатор». Кожну з них побудували за 60 днів. Загальна місткість просторів — 80 офісів на 700 робочих місць.

Щастя як критерій успішності бізнес-центру Щастя як критерій успішності бізнес-центру 05.02.18 Gulliver покаже матч Україна - Англія на найбільших екранах Європи! Gulliver покаже матч Україна - Англія на найбільших екранах Європи! 02.07.21 Gulliver - переможець фестивалю «Вибір року 2016» Gulliver - переможець фестивалю «Вибір року 2016» 30.11.16 Більше