Gulliver - переможець фестивалю «Вибір року 2016» - новини від БЦ Гулівер

Gulliver - переможець фестивалю «Вибір року 2016»

Гулівер за підсумками міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2016» другий рік поспіль стає переможцем у номінації «Бізнес-центр класу А» та у номінації «Багатофункціональний комплекс».

Гуллівер за підсумками міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибор року 2016» другий рік поспіль стає переможцем у номінації «Бізнес-центр класу А» та у номінації «Багатофункціональний комплекс».

10 грудня відбулася XVI-а церемонія нагородження керівників ринку міжнародного фестивалю конкурсу «Вибір року». Традиційно, товари та послуги були номінантовані в основних блоках «Всеукраїнське» та «Столичний».

Гульлівер вперше переміг у блоці «Столичний» у номінації «Многофункціональний комплекс», отримавши оцінку в 53 бали з 100. МФК назвали лідером ринку членами високого журі (44%), організаційний комітет (60%), а також став одним з кращих у своїй Категорії по мнению экспертов (65%) и потребителей (37%). За результатом дослідження в номінації «Бізнес центр класу А» Гулівер отримав комплексну оцінку в 28 балів.

По словам Лилии РЕЗВОЙ, Управляющей МФК Гулівер, перемога в даній номінації - це не тільки підтвердження керівництва компанії на ринку, але і свідченням лояльності та довіри споживачів. «Ми раді, що експерти та споживачі високо оцінили роботу нашої компанії, а також продуману концепцію об'єкта. Це і транспортна доступність, внутрішня і зовнішня інфраструктура, технічне оснащення будівлі, робота керуючої компанії, а також інші важливі фактори. "Вибор року" - це вибір споживачів та експертів, і тому це найвища оцінка роботи компанії, оцінка правильно вибраної стратегії ».

Високе визнання підтверджено результатами всеукраїнського маркетингового дослідження компанії TNS Ukraine, що включає комплексну оцінку позицій товару (послуги) на ринку (переваги споживачів, експертна оцінка якості товарів та послуг, експертна оцінка рекламно-іміджевої компанії). Аудит і підтвердження результатів конкурсу забезпечує міжнародна аудиторська компанія Deloitte.

Справка:
Многофункциональный комплекс (МФК) Гуллівер - єдиний об'єкт на ринку торгово-офісної нерухомості Києва, що має таке таке удале місце розташування. Він розташований одночасно в історичному та діловому центрі столиці, на перетині основних транспортних артерій, в безпосередній близькості від ключових станцій метро та зупинок громадського транспорту. Комплекс складається з бізнес-центру класу «А» у вигляді двох башнів, а також 10-поверхового торгово-розважального центру. МФК Гулівер - одна з найвищих будівель у столиці. Висота 33-поверхової башни "А" бізнес-центру складає 141 метр. Загальна площа комплексу - 157 400 кв.м.

Бізнес-центр Гулівер повністю відповідає всім міжнародним критеріям, призначеним для офісних центрів класу «А», це і: якісна транспортна розв'язка, хороше і зручне місце розташування, розвинена інфраструктура, зручне та безпечне паркування, високий рівень енергоефективності та якісний сервіс. Інноваційні технічні рішення та сумісна робота всіх систем життєзабезпечення комплексу забезпечуються інтелектуальною автоматизованою системою контролю та управління будівлею. В бізнес-центрі найсучасніші системи опалення, вентиляції, кондиціонування та пожежної безпеки.

Виграй безкоштовне паркомісце до кінця року. Акцію продовжено до 31.05! Виграй безкоштовне паркомісце до кінця року. Акцію продовжено до 31.05! 21.02.21 Щастя як критерій успішності бізнес-центру Щастя як критерій успішності бізнес-центру 05.02.18 Відкритий велопаркінг Gulliver Відкритий велопаркінг Gulliver 31.03.21 Більше