Роль офісу в повсякденному житті - новини від БЦ Гулівер

Роль офісу в повсякденному житті

В цілому роль офісу змінюється, так як змінюються моделі бізнесу. Динаміка цих змін і як вони відображаються на роботі офісу.

Зміни в бізнес-середовищі в результаті змінюють і офісний простір. Зараз офіс це вже не просто робоче місце, в першу чергу це простір для життя. Адже багато людей проводять на роботі близько третини життя. І їм не досить мати там просто стіл, стілець і комп'ютер.

Відповідно, і бізнес центр вже не має права надавати в оренду просто приміщення. Сучасний бізнес центр - це вже набагато більш комплексне поняття. Це атмосфера, це стиль життя, це активність всередині. Тобто крім висоти, ширини і довжини, є його наповнення. І від якості наповнення, рівня сервісу, що надається компанією, що управляє БЦ, залежить, які компанії будуть його орендарями, чи надовго затримаються, будуть чи комфортно себе почувати і чи будуть щасливі співробітники компанії-орендаря. Так, ми говоримо, вже про щастя людей, як критерії успішності бізнес центру.

На жаль, в Києві як і раніше досить обмежена нова пропозиція якісних офісних приміщень, тому продовжує спостерігатися попит на гідні приміщення. Саме в таких офісних просторах співробітники повинні завжди відчувати себе комфортно.

Офіс і околиці. Яка інфраструктура оточує офіс в сучасному бізнесі.

Сьогодні офіс в сучасному бізнес центрі - це місце для життя. Пішла та парадигма, що ти прийшов на роботу до 9.00, і о 17:45 вже стоїш на прохідній, щоб в 18 провести картку і вийти. Графік роботи може бути 24/7. Компанії влаштовують заходи, куди можна прийти сім'єю, інвестують в співробітників, підтримують їх особисті проекти. Сьогодні бізнесу важливо, щоб люди працювали і розвивалися, мали внутрішню мотивацію, завдяки комфортній атмосфері в офісі. Тому важливо, щоб робоче місце було воістину другою домівкою для людини. На сьогодні економія часу виходить на перше місце. Люди на роботі хочуть жити: спілкуватися, відпочивати, можливо, спати і, їсти ... Багато робочих питань вже вирішуються в ресторанах. І сьогодні необхідно спокійно приймати неформальне спілкування як нову реальність. Навздогін з'являються додаткові вимоги не тільки до офісного простору, а й самому бізнес центру: місткий паркінг, велопарковка, хімчистка, поштове відділення, фітнес зал, салони краси, дитяча зона, де можна залишити дитину, ресторани. І глобально це поширюється на всю будівлю і все, що навколо. Виникають центри тяжіння, які змінюють бізнес центр в цілому.

А адже ще кілька років тому компаніям було цілком достатньо зняти гарне приміщення в престижному місці. Зараз ситуація зазнала значних змін. На одне з перших місць виходить багатофункціональність. Вибір на користь розширеної інфраструктури, в нашому випадку це багатофункціональність, дозволяє по-особливому позиціонувати Gulliver.

Внутрішня організація офісу.

Резюмуючи, хотілося б ще раз відзначити: при виборі офісу відштовхуйтесь від ефективності - це не тільки кінцева вартість оренди, а сукупність багатьох якостей, таких як зручне планування, локація, парковка, інфраструктура, інженерія, доступ, сусідство. І найголовніше, потрібно змінити ставлення до оренди офісу, вона не повинна розглядатися тільки як ще один рядок у витратах. Оренда якісного офісу - це ваш актив, який безпосередньо впливає на підбір якісного персоналу, ефективність і успішність компанії в цілому.

Зарядка електрокарів у ТРЦ Gulliver Зарядка електрокарів у ТРЦ Gulliver 30.08.17 Щастя як критерій успішності бізнес-центру Щастя як критерій успішності бізнес-центру 05.02.18 Gulliver - переможець фестивалю «Вибір року 2016» Gulliver - переможець фестивалю «Вибір року 2016» 30.11.16 Більше