ZARINA

Ювелірний Дім ZARINA був cтворений з безкінечною любов’ю та повагою до жінок. Сьогодні ZARINA — це п'ять саббрендів: YOU, STORY, CREATIVE, JEWEL, FINE. Кожен з них був натхненний однією з жінок у сім'ї засновниці Ювелірного Дому Наталії Нетовкіної, котрі мають свій унікальний стиль, характер і цінності. Прикраси від ZARINA — це  джерело сили і чудовий інструмент для розкриття жіночого потенціалу. Головна місія бренду —  допомогти кожній українці усвідомити, що саме вона — найбільша цінність.

Корнер Ювелірного Дому ZARINA представляє актуальні й вишукані колекції прикрас від справжнього тренд-сеттера українського ювелірного мистецтва. Сучасні технології, якісні матеріали й коштовне каміння, унікальний дизайн від українських та закордонних майстрів, вдале поєднання традиційних мотивів, елегантної розкоші, європейського мінімалізму, креативності й екстравагантності — все це можна знайти у колекціях бренду. Байдужими залишитись неможливо.

ZARINA: цінність — це ти.

Shop Pandora 1 поверх

Ювелірний бренд PANDORA відомий у всьому світі своїми сучасними прикрасами, що довершені вручну, а також неперевершеним дизайном і високоякісними матеріалами. 

Shop Steel Evolution 2 поверх

Steel Evolution — прикраси з медичної, хірургічної та нержавіючої сталі.

Shop Секунда - годинники для кожного! 2 поверх

Більш ніж 25 років мережа магазинів годинників «Секунда» надає своїм клієнтам широкий асортимент товарів відомих світових брендів:

  •          Елегантні і бездоганно точні швейцарські годинники: CERTINA, BALMAIN, TISSOT, EDOX, ORIS, SWISS MILITARY HANOWA, HANOWA і інші;
  •          Міцні та надійні CASIO зі своїми легендарними колекціями: G-SHOCK, PRO TRECK, EDIFICE і BABY-G;
  •          Стильні і вишукані fashion-годинники: FOSSIL, DIESEL, DKNY, OBAKU і інші.

Ставши власником модного і яскравого аксесуару такого як наручний годинник, Ви проявите свою індивідуальність, підкреслите свій стиль і завжди будете ловити на собі захоплені погляди.

Купуючи годинник в мережі «Секунда», Ви можете бути впевнені, що стали володарем оригінального годинника і не переживати про його якість і високе сервісне обслуговування.

Цінуйте, бережіть та керуйте своїм часом разом з «Секундою»!

Shop Viptime 1 поверх
Viptime - магазин годинників формату "острів" на 1 поверсі ТРЦ Гулівер.
 
Більше