Time Bar

Time Bar - офіційний постачальник наручних годинників. Тут ви знайдете  моделі годинників які зараз в тренді, а також найвідоміші бренди, які вже стали класикою. Серед них:

  • GUESS
  • GC
  • Claude Bernard
  • Furla
  • Maserati
  • 33 ELEMENT
  • Lee Cooper.

Годинники завжди вважалися витриманим, стильним і при цьому корисним аксесуаром. Залежно від того, як саме ви їх будете носити, ви можете формувати свій образ. Більш casual варіант дозволяє комбінувати їх з браслетами і масивними кільцями, якщо потрібно бути більш стриманим у одязі, то декілька тонких кілець і стримана модель годинника буде виглядати якнайкраще. Орієнтуйтеся на свій смак, подію або настрій, а привітні консультанти допоможуть вам з вибором.

Shop Секунда - годинники для кожного! 2 поверх Магазин "Секунда" пропонує своїм покупцям найкращі зразки вимірників часу, годинники класичні, спортивні, стильні, вишукані моделі, які задовольнять навіть найвибагливіших покупців.Цінова пропозиція є одним з кращих в Україні і підійде для будь-якого покупця.На вітринах нашого магазину представлені годинники, виробників з різних країн, серед яких - японські, США, швейцарські та інші. Найпопулярніших і відомих брендів таких як Bulova, Balmain, Certina, Casio, G-SHOCK, Baby-G, Edifice, Pro-Trek, EDOX, Hanowa, TISSOT, SWISS MILITARY-HANOWA Shop Hobby Games 4 поверх Магазин Hobby World запрошує споживачів, які втомилися грати в карткову гру «Дурень», і бажають перевести свої зустрічі з друзями в новий формат. Широкий асортимент настільних ігор та колекційних карткових ігор, представлений в магазині Hobby World, створять абсолютно іншу атмосферу, перенесуть в світ інтриг й нових емоцій, від яких захоплює дух. Завдяки колекції настільних ігор ви втратите відлік часу, відчуєте хвилю позитиву і від душі пограєте в колі близьких та рідних. Shop LMI 3 поверх LMI — ремені, гаманці і аксесуари зі шкіри високої якості. Shop Men`s Space 1 поверх Men`s Space — магазин аксесуарів для справжніх чоловіків.
Більше