ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР
Магазины

Сирний маркет «AMSTERDAM»

0 этаж

Сирний маркет «AMSTERDAM» пропонує великий вибір натуральних європейських сирів з Голландії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Норвегії, Італії, Іспаніі та Великої Британії.

Крім сирів в магазині представлені натуральні сиров'ялені ковбаси, вироблені за іспанською та італійською технологією, червона і чорна ікра, джеми, соуси, конфітюри, гранола, батончики, шоколад та багато інших еко-продуктів від крафтових українських виробників.

Сирні тарілки доповнені за необхідністю джемами, соусами та конфітюрами, прикрасять ваш святковий стіл та додадуть витонченості вашій трапезі. Набір з кількох сортів сиру  легко стане вишуканим та оригінальним подарунком для ваших близьких! Щотижня додаються нові сорти сиру та діє знижка двадцять відсотків на сорт тижня! 

Не потрібно їздити по всьому світу щоб скуштувати кращі сири. Сирний маркет Амстердам це більш ніж 100 сортів вишуканих натуральних європейських сирів, еко-продукти, та багато іншого.

Сирний маркет «AMSTERDAM» у ТРЦ Gulliver! Потіште себе смачненьким!

Сирний маркет «AMSTERDAM» Сирний маркет «AMSTERDAM» Сирний маркет «AMSTERDAM» Сирний маркет «AMSTERDAM» Сирний маркет «AMSTERDAM» Сирний маркет «AMSTERDAM» Сирний маркет «AMSTERDAM»