ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР
Магазини

RAY BAR

7 поверх

RAY BAR розташований на 7-му поверсі ТРЦ Gulliver. Чітка геометрія простору та лаконічне меню — це концептуальний і гастрономічний підхід закладу. RAY у перекладі з англійської означає «промінь». Прямий, яскравий і без зайвих деталей. RAY BAR — це місце, яке дозволяє зосередитися на головному: напоях, їжі й атмосфері.

У RAY BAR, просторі на 120 посадочних місць, поєднуються відкрита кухня з живим вогнем і контактна барна стійка завдовжки 9 метрів. У команді RAY зібрали «мікс» із визнаних професіоналів: барною картою, наповненою авторськими та класичними коктейлями, керує шеф-бармен Андрій Кужавський, переможець змагань Bar Spirit Cup, а шеф кухні — датчанин Крістіан Клоусен, який багато років працював у ресторанах Лондона та Копенгагена.

RAY BAR відкритий з 8:00 до 23:00. Тут можна поснідати, забігти на обід або перекусити в перерві між походами по магазинах, а також випити смачного коктейлю в будь-який час.

Родзинка RAY — можливість вранці спостерігати за освітленою сонцем панорамою центру столиці, а ввечері милуватися переливчастим морем міських вогнів і стежити за життям торгового центру внизу.

RAY BAR RAY BAR RAY BAR