ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР
Магазини

RAY

7 поверх

Панорамний ресторан RAY розташований на 7-му поверсі ТРЦ Gulliver. Чітка геометрія простору та лаконічне меню в стилі Nordic — це концептуальний і гастрономічний підхід закладу. RAY в перекладі з англійської означає «промінь». Прямий, яскравий та без зайвих деталей. RAY — це місце, яке дає змогу зосередитися на головному: їжі, вині й атмосфері.

Простір RAY зоновано на дві частини. Перша — це ресторан з вишуканими стравами нордичної кухні та великою винною картою. Ця локація створена для спокійного та красивого відпочинку, бранчів, зустрічей, елегантних свят і формальних заходів. Друга частина RAY — це бар, у якому поєднується відкрита кухня з живим вогнем і контактна барна стійка завдовжки 9 метрів. Місце ідеально підходить для коктейльних вечірок, неформальних зустрічей та бізнес-ланчів. Концепція RAY, що об’єднує обидві локації, — це натуральність, сезонність і вибірковість в інгредієнтах, які обробляються за найбільш новаторськими й авангардними технологіями.

Бренд-шеф RAY — популярний датський кухар Каспер Гаард — кілька років очолює кухню ресторанів Ilse Made (Данія), Rusty Pig (Англія) та Björn (Москва). Каспер Гаард не просто кухар — він фермер. Більшу частину року він проживає на невеликому датському острові Самсьо, мешканці якого вважаються одними з найщасливіших на планеті. Для RAY Каспер розробив меню та зараз регулярно приїжджає в Україну, щоб оновлювати його з урахуванням сезонності й дивувати гостей RAY новинками. На кухні Касперу допомагає його колега з Данії — шеф-кухар Крістіан Клоусен, який багато років працював у ресторанах Лондона та Копенгагена. Великою колекцією вин у RAY завідує шеф-сомельє Олег Кравченко — гуру вина та Найкращий сомельє України. Барною картою, наповненою авторськими та класичними коктейлями, керує шеф-бармен Андрій Кужавський, переможець змагань Bar Spirit Cup.

Кухня RAY поєднує локальні продукти та нордичний підхід: у меню віддається перевага яскраво вираженій сезонності страв і чіткому акценту на одному продукті, замість складних багатокомпонентних страв. Стриманість кухні підкреслює інтер’єр: великі панорамні вікна, які забезпечують природність освітлення; стіни та підлога, обшиті деревом і міддю; живі квіти. Родзинка RAY — можливість вранці спостерігати за освітленою сонцем панорамою центру столиці, а ввечері милуватися картинкою з переливчастим морем вогнів і барвистими заходами сонця.

Пошук чистого смаку, локальні продукти та зрозумілі страви — три кити, на яких будується кухня RAY.

RAY RAY RAY