День народження ТРЦ Gulliver 2020 — Розіграш Subaru Forester 2020 - події | ТРЦ Гулівер

День народження ТРЦ Gulliver 2020 — Розіграш Subaru Forester 2020

Вже відома дата Дня народження ТРЦ Gulliver — і це 17 жовтня 2020! Вже сім років ми тішимо вас концертами, подарунками та розіграшами. Беріть участь у розіграші бестселеру Subaru Forester 2020 разом з нами!

Вже відома дата Дня народження ТРЦ Gulliver — і це 17 жовтня 2020! 
Вже сім років ми тішимо вас концертами, подарунками та розіграшами.
Цього року все буде трошки іншим, але без надзвичайного шоу, розваг та подарунків ми вас не залишимо, друзі.

А тепер розкажемо вам про головний приз — це Subaru Forester 2020 у повній комплектації.

Новий Forester створений для того, щоб ви отримували максимальне задоволення від керування: його чіткі реакції й надзвичайний комфорт під час руху надають водієві абсолютну впевненість за кермом. Стійкий та стабільний на поворотах попри дорожній просвіт кросовера, Forester ретельно спроєктований для мінімізації напруження водія у тривалих поїздках і задоволення від подорожей для кожного в автомобілі. А симетрична система повного привода і вдосконалений режим X-MODE зроблять будь-який шлях до пункту призначення комфортним та безпечним.

Переваги виняткового комфорту всередині салону стають очевидними вже під час посадки в автомобіль завдяки спеціальній конструкції дверних отворів і збільшеному куту відчинення дверей. Продумані, зручні деталі інтер’єру, такі як кишені на спинках сидінь, дефлектори системи вентиляції та надзвичайно ефективна шумоізоляція дарують відчуття комфорту і задоволення від кожної поїздки. 

Великий люк у даху з електроприводом створює відчуття відкритого простору і забезпечує багато вільного місця над усіма сидіннями.

Система EyeSight — передова технологія допомоги водієві Subaru.
Подібно до другої пари пильних очей, що вдивляються у дорогу попереду, EyeSight використовує два об’єктиви стереокамери для отримання стереоскопічного кольорового зображення з високим розподіленням, майже такого, яке сприймає око людини. У разі виявлення потенційної небезпеки, наприклад автомобілів, мотоциклів, велосипедів або пішоходів, вона подає попереджувальні сигнали і навіть за необхідності застосовує гальма для запобігання аварії, даруючи водієві впевненість і душевний спокій.


FORESTER 2.5i-S EyeSight
ГАБАРИТИ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Довжина x ширина x висота: 4625 х 1815 х 1730 мм
ДВИГУН . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Бензиновий, DOHC, горизонтально-опозитний,
                                                                   16-клапанний, 4-циліндровий
ОБ’ЄМ ДВИГУНА . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2498 см3
МАКС. ПОТУЖНІСТЬ . . . . . . . . . . . . . . .136 кВт (184 к. с.) / 5800 об/хв
МАКС. ОБЕРТАЛЬНИЙ МОМЕНТ. . . . . .239 Н•м (24,4 кгс•м) / 4400 об/хв
ТРАНСМІСІЯ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Lineartronic, AWD

Більше інформації про подарунок та його комплектації дізнайтеся тут.

Що потрібно робити, щоб виграти його?

1. Приходь на шопінг в ТРЦ Gulliver з 17 серпня до 16:30 17 жовтня включно.
2. Реєструй чеки в день покупки загальною сумою від 2000 грн. Кожні витрачені 2000 грн наближають твої шанси на успіх! Робити покупки можна в різних магазинах або навіть ресторанах, салонах краси та інших місцях нашого ТРЦ! Не діють у розіграші чеки з аптеки, супермаркету та кафе зони фудкорту.
3. Перевір свою удачу під час реєстрації чеку — отримуй скретч-картку та вигравай додаткові призи.
4. Приходь на головний розіграш, який відбудеться 17 жовтня в Gulliver о 18:00 і сподівайся на удачу! Не забудь взяти з собою паспорт та ІПН :) Особиста присутність на розіграші — обов'язкова.

З офіційними правилами акції ти можеш ознайомитися тут.

Готуйте гарний настрій, ви всі запрошені на свято!
Чекаємо на вас у Gulliver!

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

На «Площі зірок» у Києві відкрили 50-ту зірку На «Площі зірок» у Києві відкрили 50-ту зірку  11.09.2020   16   2 хвилини 27 серпня о 13:00 запрошуємо вас на відкриття зірок: 27 серпня о 13:00 запрошуємо вас на відкриття зірок:  26.08.2020   10   1 хвилина В Києві на «Площі зірок» відкрили зірку всесвітньо відомому художнику Івану Марчуку В Києві на «Площі зірок» відкрили зірку всесвітньо відомому художнику Івану Марчуку  15.08.2020   2   3 хвилини Більше