Акції в кінотеатрі Оскар - новини від ТРЦ Гулівер

Акції в кінотеатрі Оскар

Щосереди - день глядача! Квитки на усі сеанси - від 50 грн.
В кінотеатрах «Оскар» ми раді вам кожного дня, і особливо цінуємо, коли ви святкуєте свої особливі дні разом з нами. Тому, для кожного відвідувача в день народження ми маємо подарунок: безкоштовний квиток*. Покажіть касиру документ, що підтверджує дату вашого народження та обирайте місце. А для дітей до 6 років вхід безкоштовний завжди (без надання окремого місця). Пропозиція діє лише безпосередньо у день народження за умови пред’явлення відповідного документу для всіх сеансів, окрім VIP-зали та DBOX.
В кінотеатрі "Оскар" для школярів, студентів та пенсіонерів в будні дні діє знижка 25% на сеанси з 11:00 до 18:00. Для отримання знижки обов'язкове пред'явлення відповідного документу (учнівського або студентського квитка, відповідного посвідчення). Знижка не діє на фільми, знижки на які заборонені дистриб'ютором.
Щосереди - день глядача! Квитки на усі сеанси - від 50 грн. (крім святкових днів та фільмів, знижки на які заборонені дистрибютором).
Mr.Zuma розуміє як важливо знайти час на відпочинок Mr.Zuma розуміє як важливо знайти час на відпочинок Ресторан Mercato Italiano запрошує гостей Ресторан Mercato Italiano запрошує гостей День матері - найкращий привід, щоб черговий раз сказати ДЯКУЮ! День матері - найкращий привід, щоб черговий раз сказати ДЯКУЮ! Більше