Акції в кінотеатрі Оскар - новини від ТРЦ Гулівер

Акції в кінотеатрі Оскар

Щосереди - день глядача! Квитки на усі сеанси - від 50 грн.
В кінотеатрах «Оскар» ми раді вам кожного дня, і особливо цінуємо, коли ви святкуєте свої особливі дні разом з нами. Тому, для кожного відвідувача в день народження ми маємо подарунок: безкоштовний квиток*. Покажіть касиру документ, що підтверджує дату вашого народження та обирайте місце. А для дітей до 6 років вхід безкоштовний завжди (без надання окремого місця). Пропозиція діє лише безпосередньо у день народження за умови пред’явлення відповідного документу для всіх сеансів, окрім VIP-зали та DBOX.
В кінотеатрі "Оскар" для школярів, студентів та пенсіонерів в будні дні діє знижка 25% на сеанси з 11:00 до 18:00. Для отримання знижки обов'язкове пред'явлення відповідного документу (учнівського або студентського квитка, відповідного посвідчення). Знижка не діє на фільми, знижки на які заборонені дистриб'ютором.
Щосереди - день глядача! Квитки на усі сеанси - від 50 грн. (крім святкових днів та фільмів, знижки на які заборонені дистрибютором).
Спекотні літні знижки до -50% у магазинах LuckyLOOK Спекотні літні знижки до -50% у магазинах LuckyLOOK СПОРТИВНИЙ СЕЙЛ ВІКЕНД СПОРТИВНИЙ СЕЙЛ ВІКЕНД Знижка 30% до дня батька у BROCARD Знижка 30% до дня батька у BROCARD Більше