Акції в кінотеатрі Оскар - новини від ТРЦ Гулівер

Акції в кінотеатрі Оскар

Щосереди - день глядача! Квитки на усі сеанси - від 50 грн.
В кінотеатрах «Оскар» ми раді вам кожного дня, і особливо цінуємо, коли ви святкуєте свої особливі дні разом з нами. Тому, для кожного відвідувача в день народження ми маємо подарунок: безкоштовний квиток*. Покажіть касиру документ, що підтверджує дату вашого народження та обирайте місце. А для дітей до 6 років вхід безкоштовний завжди (без надання окремого місця). Пропозиція діє лише безпосередньо у день народження за умови пред’явлення відповідного документу для всіх сеансів, окрім VIP-зали та DBOX.
В кінотеатрі "Оскар" для школярів, студентів та пенсіонерів в будні дні діє знижка 25% на сеанси з 11:00 до 18:00. Для отримання знижки обов'язкове пред'явлення відповідного документу (учнівського або студентського квитка, відповідного посвідчення). Знижка не діє на фільми, знижки на які заборонені дистриб'ютором.
Щосереди - день глядача! Квитки на усі сеанси - від 50 грн. (крім святкових днів та фільмів, знижки на які заборонені дистрибютором).
Зустрічай нову колекцію сонцезахисних окулярів від LuckyLOOK Зустрічай нову колекцію сонцезахисних окулярів від LuckyLOOK Час витрачати бонуси Час витрачати бонуси Заощаджуй красиво разом зі знижками до 50% на стильні окуляри та головні убори від LuckyLOOK! Заощаджуй красиво разом зі знижками до 50% на стильні окуляри та головні убори від LuckyLOOK! Більше