Чорна п'ятниця ТРЦ Гулівер

Чорна п'ятниця ТРЦ Гулівер

Весь світ завмер в очікуванні Чорної п'ятниці — всесвітньо відомого дня розпродажів.
З 29 листопада по 1 грудня в Gulliver на вас чекають максимальні знижки та вигідні пропозиції від улюблених брендів.
Окрім знижок 50-80%, ми готуємо для вас насичену шоу-програму, подарунки та приємну атмосферу для ідеального шопінгу. 
В програмі:
  • Презентація інноваційного смартфона Samsung Galaxy Fold. Вперше в Україні у вас буде можливість доторкнутися до принципово нової категорії смартфонів з гнучким безмежним екраном. Відвідайте бренд-зону Samsung в центральному атріумі ТРЦ Gulliver 26-30 листопада і доторкніться до майбутнього вже сьогодні, разом з Samsung Galaxy Fold.
  • Розіграш Samsung Galaxy Note 10, смарт-годин Galaxy Watch 2 і інших подарунків. Збирайте чеки від 500 грн і вирушайте на пошуки темної конячки — подарунки дарують біля неї!)
  • І на десерт — найцікавіше: до нас завітає справжній Робот-Гуллівер, який вміє не тільки розмовляти, але й танцювати, жартувати і навіть робити компліменти. Для чого Робот приїде до нас на #BlackFriday?
    • Він знає все про ТРЦ Gulliver, а якщо запитаєте - розповість вам про знижки.
    • З ним можна зробити Селфі, яке набере 300 лайків
    • Це дуже крутий шанс познайомитися з новітніми технологіями, адже в Україні такий Робот всього один. І за кордоном їх не часто зустрінеш ось так просто в ТРЦ. Тому приходь раніше, щоб як слід поспілкуватися з нашим роботом.

Побачимось на найкрутішій Black Friday  у самому центрі міста!

 

Запрошуємо на відкриття зірки відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА. Запрошуємо на відкриття зірки відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА. 05.11.19 Відкриття зірок українських спортсменів: Ігор Бєланов (футбол), Ігор та Зінаїда Турчини (гандбол) та Сергій Бубка (легка атлетика). Відкриття зірок українських спортсменів: Ігор Бєланов (футбол), Ігор та Зінаїда Турчини (гандбол) та Сергій Бубка (легка атлетика). 25.10.19 Відкриття зірок Ірмі Вітовській та Ларисі Кадочниковій. Відкриття зірок Ірмі Вітовській та Ларисі Кадочниковій. 09.10.19 Більше