Навігація: Магазин > Жіночий одяг > annette görtz

annette görtz

Контакти: 063-754-28-98
Поверх 1

Успішний німецький фешн-дизайн зустрічається не так часто, як німецьке виробництво і пов’язаний з ним успіх. Це щось особливе. Мода дизайнера Annette Gortz представляє велике виключення на німецькому ринку моди. Її фірма солідно, стійко і впевнено тримається на ногах вже понад 30 років.

За цією маркою стоїть сильний дует: Аннетте Гьортц-Вельш і її чоловік Ганс-Йорг Вельш. Вона – дипломований дизайнер, довіряє безкомпромісною своєму стилю, який завжди залишається незрівнянним, прогресивним і пуристичним. Він – дипломований економіст ,взяв на себе керівництво компанією і є найважливішим порадником своєї дружини. Разом вони перетворили свою колекцію в успішну марку, яка на сьогодняшній день швидко поширюється на міжнародній арені.

Фірма придбала міжнародну репутацію, беручи участь у всіх головних виставках моди, таких як «New York Fashion Week», «Berlin Fashion Week», і ось уже кілька сезонів поспіль українські глядачі мають можливість знайомитися з колекціями Annette Gortz з подіуму «Ukrainian Fashion Week» .

Першу презентацію своєї колекції Аннете Гьортц провела на виставці «СPD» в Дюсельдорфі в 1987 році. У 1997 році була участь на «PURE» в Лондоні, і з 2001 року вона виставляє свою колекцію на «Prêt-á-Porter» в Парижі. Близько 500 магазинів, в таких країнах як США, Канада, Росія, Англія, Голландія, Швейцарія, Італія, Польща, Японія, Південна Африка, Ізраїль, Україна, Греція, Іспанія, Австрія, Швеція, Норвегія представляють колекцію annette görtz

У своїх моделях Аннетте Гьортц показує свою любов до чистої і ясною лінії, до простої розкоші, а також до високоякісних тканин. Як ненав’язливий, так і зосереджений на деталях стиль очевидно і є секретом її успіху. На сьогоднішній день колекція annette görtz здобула всесвітньо-відомий статус як прогресивний бренд жіночого одягу.
У Німеччині знавці моди вважають її на четвертому місці найважливіших і кращих німецьких дизайнерів – відразу після Karl Lagerfeld, Jil Sander і Wolfgang Jo.

Увага!! Локацію змІнено!!!! 1й поверх, тепер 120 м!!!! ,  тепер біля Bonjour!!!!

Мапа

 <span class=''><span class='awwmimbl'><img src='http://gullivercenter.com/wp-content/uploads/2016/10/annette-gortz.png' width='163' height='65'></span></span><div><hr><span>
                 Успішний німецький фешн-дизайн зустрічається не так часто, як німецьке виробництво і пов'язаний з ним успіх. Це щось особливе. Мода дизайнера Annette Gortz</span></div>

Увійти

Забули свій пароль

Settings

Увійти

Забули свій пароль