Навігація: Ресторан > Вареник – хенд мейд кафе

Вареник – хенд мейд кафе

Контакти: (050) 406 00 03
Этаж 5

Якщо запитати іноземця, що він знає про українську кухню, напевно він в першу чергу назве борщ, сало, галушки і .. і вареники зі сметаною. Саме останньому з вищезазначених страв, яке по праву вважається національним в нашій країні, що має давні традиції, наш заклад The ​​Varenik – handmade cafe вирішило присвятити свою діяльність. Наш негласний девіз – «Вареники, вареники і ще раз вареники».

У нас в меню Ви можете вибрати вареники з різними начинками (в т.ч. і десертними), і їх зліплять прямо у вас на очах! Хоча б тільки заради цього варто відвідати The Varenik – handmade cafe.

Ми не просто готуємо смачні вареники, ми ліпимо їх власноруч, вкладаючи в процес всю свою майстерність і частинку душі. І головна особливість – ви можете споглядати весь процес ручного виготовлення вареників.

І справа навіть не в піарі чи щоб виділятися, просто ми шануємо національні традиції, і вважаємо, що товар буде вищої якості, якщо він зроблений власноруч під пильним наглядом клієнта. Якість вареників ГАРАНТУЄМО!

Хочете смачно і ситно провести обідню перерву – ласкаво просимо в The Varenik, хочете добре і смачно повечеряти сім’єю – ласкаво просимо в The Varenik, якщо Вас пригнічують звичайні закусочні, фастфуди і піцерії – ласкаво просимо в The Varenik! Кожен зможе вибрати собі вареники, які йому до душі!

E-mail: marketing@plombiro.ua

Карта

 <span class=''><span class='awwmimbl'><img src='http://gullivercenter.com/wp-content/uploads/2017/05/черный-вареник.jpg' width='163' height='65'></span></span><div><hr><span>
                 Якщо запитати іноземця, що він знає про українську кухню, напевно він в першу чергу назве борщ, сало, галушки і .. і вареники зі сметаною. Саме останньому з</span></div>

Увійти

Забули свій пароль

Settings

Увійти

Забули свій пароль