Навігація: Ресторан > Смузі бар «Грін Лайн»

Смузі бар «Грін Лайн»

Контакти:
Этаж 0

Уперше в Києві Smoothie bar «Green Line» пропонує тільки справжні, натуральні смузі з приголомшливим смаком і приготовані згідно з оригінальною рецептурою.
Смузі – це невід’ємна частина раціону харчування людей, які ведуть здоровий спосіб життя. І просто ідеальний спосіб позбавлення від токсинів і омолоджування організму в умовах мегаполісу.
Цей корисний і чудовий напій приготують на “ваших очах”. І ви зможете відчути усю повноту смаку і дозволити своєму організму засвоїти усі корисні речовини тут і прямо зараз!
Ми пропонуємо великий асортимент на будь-який смак. Ви можете очистити свій організм, обравши “Детокс смузі”. Відчути легкість і порадувати себе солоденьким з “Освіжаючими смузі”. Наситити свій організм завдяки “Поживним смузі” і, безумовно, прекрасно виглядати за допомогою “Anti – age смузі”.
Smoothie bar “Green Line” завжди прагне здивувати і порадувати своїх гостей новинками меню, акціями і гнучкою системою знижок. Все, що ми робимо – ми робимо з душею і любов’ю.
Ласкаво просимо в Smoothie bar “Green Line”. Спробуйте карколомні смузі – відчуйте внутрішній комфорт і легкість, і звичайно ж, ” наповните” себе любов’ю!

Карта

 <span class=''><span class='awwmimbl'><img src='http://gullivercenter.com/wp-content/uploads/2016/10/Green-Line-logo-1.jpg' width='163' height='65'></span></span><div><hr><span>
                 Уперше в Києві Smoothie bar «Green Line» пропонує тільки справжні, натуральні смузі з приголомшливим смаком і приготовані згідно з оригінальною</span></div>

Увійти

Забули свій пароль

Settings

Увійти

Забули свій пароль