Навігація: Ресторан > Мercato italiano

Мercato italiano

Контакти: 044-374-74-73
067-400-75-50
Поверх 6

МERCATO в перекладі з італійської – базар, тому за основу інтер’єру взяті елементи декору, які дійсно використовуються на місцевих ринках Італії.

По факту – це сімейний ресторан з відкритою кухнею та продукцією власного приготування. Кожна страва з меню – не ресторанний хіт, а частування для сімейного столу. Головні риси страв – простота натурального виконання без прикрас; природність, доведена до досконалості; одночасно ексклюзивно та просто.

Увійшовши до ресторану, гість потрапляє на ринок. Умовно простір розділено на кілька рядів з лавками гастрономічного напрямку: enoteca – винний магазин, сендвіч-бар, fruttae de verdure – ряд з овочами та фруктами, salumeria – делікатесний ряд, pasticceria – кондитерська, pizzeria – піцерія, pecheria – ряди з рибою, macelleria – м’ясом і pasta fresca – макаронними виробами. Всю цю продукцію можна придбати у свіжому вигляді. І найголовніше – є можливість під керівництвом шеф-кухаря приготувати будь-яку страву самостійно.

Grazie!

Мапа

 <span class=''><span class='awwmimbl'><img src='http://gullivercenter.com/wp-content/uploads/2016/10/bc497880038dc9fe8caaaa56d24f2276.png' width='163' height='65'></span></span><div><hr><span>
                  МERCATO в перекладі з італійської – базар, тому за основу інтер'єру взяті елементи декору, які дійсно використовуються на місцевих ринках</span></div>

Увійти

Забули свій пароль

Settings

Увійти

Забули свій пароль