Оренда в бізнес-центрі

Оренда офісів

Бізнес-комплекс Gulliver відноситься до категорії великих офісних центрів класу «А» і розташовується в центрі Києва, у Печерському районі. Gulliver можна сміливо назвати хмарочосом: він має 33 поверхи у вежі «А»

Оренда офісу в Києві тепер стала доступнішою! Ви можете підібрати собі офіс, відповідний для направлення вашого бізнесу, – приміщення, яке обладнане всіма необхідними сучасними технологіями життєзабезпечення. Зручний триповерховий підземний паркінг та наземна парковка загалом на 450 місць забезпечить стоянкою для авто всіх бажаючих.

Бізнес центр у Києві Gulliver відповідає високим стандартам комфорту, безпеки та обслуговування. Оренда офісів в Gulliver має гнучку цінову ставку, яка включає вартість кваліфікованого клінінгу, комунальні платежі, ПДВ і плату за експлуатацію будівлі.

Оренда офісу в Києві в комплексі Gulliver дає вам ряд переваг, до числа яких входять зручне місцеположення, розвинена інфраструктура комплексу, близькість до основних транспортних артерій міста.

У вашому розпорядженні:

 • зручне планування приміщень;
 • природне освітлення вікнами на всю висоту поверху;
 • новітні системи телекомунікацій та безпеки;
 • сучасна система життєзабезпечення АСКУ;
 • обширний паркінг;
 • панорамний вид на історичний центр Києва!

Оренда офісу в Києві в комплексі Gulliver вигідна компаніям, які цінують вільний час. Працюючи в офісі у вежі «А» або «Б», ваші співробітники будуть витрачати мінімум часу, щоб спуститися на обід в ресторан і повернутися назад на робоче місце.

Бізнес центр Gulliver володіє безліччю переваг: так, на його території розташовані супермаркет «Сільпо», кінотеатр, дитячий центр дозвілля, ресторани, фітнес-центр, торгові галереї з бутиками та магазинами товарів світових брендів, салон краси.

Gulliver, як передовий бізнес центр у Києві, може запропонувати вам найкращі умови співпраці, виходячи з ваших індивідуальних потреб. Оренда офісів здійснюється професійною управляючою компанією, що довела на ділі свою компетентність і відповідальність.

Сучасний комплекс Gulliver відкриває нові можливості для вашого бізнесу.

Офісні приміщення:

 • під остаточну обробку (SHELL & CORE):
 • встановлено та підключено опалення (без радіаторів);
 • система вентиляції та кондиціонування (до приміщення);
 • встановлена система протипожежної сигналізації (під відкрите планування);
 • 100% готовність приміщень загального користування.

Мінімальна площа оренди – 60м.кв. Термін оренди від 1 року.

 

За детальною інформацією звертайтесь до відділу оренди:

тел.: (044) 364-84-40
E-mail: arenda@gullivercenter.com

                                            

Типові плани поверхів офисних приміщень

Вежа А:  з 3 по 11 поверхи

                Вежа А: з 12 по 33 поверхи  

                  Вежа Б     

 

Заявка на оренду в бізнес-центріВаше ім’я та прізвищеНазва вашої компаніїВаша посадаВаш номер телефонуВаша електронна адресаЗапланована площа оренди (м2)Максимально можлива площа оренди (м2)Бажаний поверх*

Замовити перегляд

Паркінг
Кількість місць на парковціТекст Вашого запиту

і ми зв’яжемося з Вами якнайшвидше.

Увійти

Забули свій пароль

Settings

Увійти

Забули свій пароль